O NAS Historia firmy BUD-BET s.c


Firma BUD-BET powstała w 1997 roku.. Głównym przedmiotem działalności od początku istnienia firmy była dystrybucja oraz sprzedaż materiałów i usług budowlanych.

W 2005 roku została podjęta strategiczna decyzja o rozszerzeniu zakresu działalności firmy o produkcję betonu towarowego na terenie istniejącego zakładu w Żorach. W 2009 roku został zmodernizowany zakład produkcji betonu towarowego, w którym nieprzerwanie do dnia dzisiejszego prowadzona jest produkcja oraz mieści sie biuro handlowe obsługujące klientów firmy.

W 2015 roku wychodząc naprzeciw potrzeb klientów przeprowadzono kolejną modernizację węzła betoniarskiego dzięki czemu Zakład BUD-BET zwiększył swoje moce produkcyjne o 150% co również pozytywnie przełożyło się na walory jakściowe oferowanego betonu.


w 2017 roku moce produkcyjne zostają zdywersyfikowane poprzez konsolidację węzła betoniarskiego w Jastrzębiu Zdroju zlokalizowanego przy ulicy Energetyków 25. Dzięki temu oprócz większych możliwości produkcyjnych firma Bud-Bet zwiększa jednocześnie zasięg terytorialny działalności firmy.

Wieloletnie doświadczenie przy produkcji betonu i materiałów budowlanych, wykwalifikowany personel, innowacyjność powodują, iż firma BUD-BET jest jednym z liderów na lokalnym rynku. Głównym elementem charakteryzującym działalność firmy jest wysoka jakość rozumiana jako stopień zaspokojenia potrzeb jej klientów. "Doskonale wiemy, iż nasz sukces zależy od zadowolenia Klienta" - mówi jeden z właścicieli. Dlatego firma kładzie duży nacisk na wewnętrzny system jakości w tym kontrolę produkcji oraz sprzedaży własnych wyrobów i towarów. Od początku działalności najważniejszym punktem w polityce firmy był i jest klient, a kluczowe hasło brzmi:

WEJDZIESZ DO NAS JAKO KLIENT A WYJDZIESZ JAKO PRZYJACIEL!Dzisiaj firma BUD-BET w swojej bogatej ofercie posiada szeroki wachlarz własnych produktów i towarów w tym: betony zwykłe, architektoniczne, posadzkowe w każdej klasie wytrzymałościowej, zaprawy budowlane oraz stabilizacje cementowo-piaskowe, prefabrykaty wykonane z betonu, bloczki, pustaki, cegły, cement, kruszywa drogowe i budowlane. Dysponuje własną flotą samochodową i maszyn w skład których wchodzą specjalistyczne pojazdy przeznaczone do przewozu mieszanki betonowej, pompy do betony, ciągniki siodłowe, koparki, koparko-ładowarki oraz wywrotki.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ. KLIKNIJ TUTAJ

<